ING Życie z nowym dyrektorem ds komunikacji z klientem

0
1049

Marta Maszewska-Danielewicz awansowała na stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji z Klientem w ING Życie. Od 1 sierpnia 2012 r. odpowiada za prowadzenie całościowych kampanii marketingowych w ING Życie.

Marta Maszewska-Danielewicz jest związana z ING Życie od 3 lat. Początkowo pracowała na stanowisku Kierownika ds. BTL, a następnie jako Kierownik ds. Komunikacji z Klientami. Ma 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych. Pracowała m.in. dla Provident Polska oraz Netia jako Direct Marketing Manager. Od 1 sierpnia br. objęła stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji z Klientem w ING Życie odpowiadając za prowadzenie całościowych kampanii marketingowych

„Nasze działania mają na celu stałe podnoszenie poziomu satysfakcji Klienta na każdym etapie komunikacji z nim. Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, nie tylko dostarczamy produkty, które elastycznie dostosowują się do aktualnych potrzeb Klienta, ale również staramy się w jak najbardziej przejrzysty i czytelny sposób komunikować naszą ofertę.” – mówi Marta Maszewska-Danielewicz, Dyrektor ds. Komunikacji z Klientem.

Źródło: ING Życie