Laur Konsumenta dla ubezpieczenia Autocasco Standard Liberty Direct

0
1095

Oferowane przez Liberty Direct ubezpieczenie Autocasco Standard otrzymało nagrodę Laur Konsumenta „Odkrycie Roku 2012”.

Z uwagi na fakt, że duża część polskich kierowców porusza się kilkuletnimi pojazdami, możliwość dostosowania zakresu ochrony ubezpieczeniowej do wieku auta jest dla nich bardzo istotna. Dodatkową zaletą AC Standard jest atrakcyjna cena oraz bardzo sprawna obsługa likwidacyjna, dzięki której znaczna większość klientów otrzymuje decyzję o wypłacie odszkodowania w ciągu zaledwie 7 dni – komentuje Krzysztof Michałek, kierownik Ubezpieczeń Komunikacyjnych Liberty Direct.

AC Standard swoim zakresem ochrony obejmuje zdarzenia polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu oraz jego wyposażenia powstałe w wyniku wypadku drogowego lub kradzieży. Ubezpieczenie zapewnia ochronę w Polsce oraz w Europie, obejmując również szkody powstałe przy udziale osób trzecich oraz w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń typu huragan, grad, powódź czy pożar.

AC Standard daje możliwość wyboru jednej z dwóch opcji  procesu likwidacji szkód: Warsztat oraz Warsztat Plus, dostosowanych do wieku samochodu. Opcja Warsztat Plus przeznaczona jest dla pojazdów nie starszych niż czteroletnie i umożliwia likwidację szkody bez amortyzacji części oraz naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi przy wykorzystaniu części oferowanych przez producentów samochodów. Z kolei opcja Warsztat przeznaczona jest dla samochodów nie starszych niż dziesięcioletnie. Umożliwia likwidację szkody bez amortyzacji części, w oparciu o zamienniki.

Źródło: Liberty Direct