Program Hotel w ofercie SIGNAL IDUNA

0
1098

Program Hotel, kompleksowe ubezpieczenie skierowane do właścicieli hoteli, pensjonatów oraz osób prowadzących działalność agroturystyczną, znalazł się w nowej ofercie ubezpieczeń majątkowych SIGNAL IDUNA.

Program Hotel jest częścią majątkowego produktu Bezpieczna Firma. Łączy w sobie podstawowy pakiet obejmujący ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej z możliwością rozszerzenia go o wiele dodatkowych ryzyk.

Podstawę Programu Hotel stanowią ubezpieczenia:

mienia od ognia i innych zdarzeń losowych od przepięcia od kradzieży z włamaniem i rabunku sprzętu elektronicznego zepsucia towarów wskutek rozmrożenia odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenie OC może być rozszerzone o:

odpowiedzialność za rzeczy należące do gości hotelowych szkody wynikające z zatruć pokarmowych szkody spowodowane przez zwierzęta należące do gospodarstwa agroturystycznego szkody w urządzeniach rekreacyjnych szkody w pojazdach mechanicznych znajdujących się na parkingu hotelowym

– Na podstawie szczegółowej analizy rynku oraz rozmów z naszymi obecnymi, jak i potencjalnymi Klientami, stworzyliśmy Program Hotel, którego niewątpliwym atutem jest szeroki zakres ryzyk już w pakiecie podstawowym oraz możliwość uzupełnienia go o ubezpieczenia dodatkowe. Program Hotel stanowi atrakcyjną alternatywę dla podobnych ubezpieczeń innych firm – podsumowuje Marta Brancewicz, Dyrektor Biura Ubezpieczeń Majątkowych.

Źródło: Signal Iduna