Zakup ubezpieczenia przez internet w ofercie Expandera

0
1431
Expander uruchomił możliwość zakupu ubezpieczeń online. Klienci firmy mogą się ubezpieczyć bez wychodzenia z domu. W razie potrzeby mogą także umówić się na spotkanie z profesjonalnym doradcą finansowym.

W ofercie marketu ubezpieczeniowego Expander, dostępnego pod adresem www.ubezpieczenia.expander.pl, znajdują się ubezpieczenia:

  • Nieruchomości
  • Turystyczne
  • Komunikacyjne
  • NNW
  • Ochrony prawnej
  • Assistance

Klienci mogą przed zakupem samodzielnie określić zakres ochrony i porównać ceny polis w dziewięciu towarzystwach współpracujących z marketem. Cały proces zakupu to tylko 3 proste kroki: ustalenie warunków, porównanie cen, zakup polisy. Wszystko w całości online, w kilka minut. System oferuje wszystkie najpopularniejsze formy płatności, w tym płatności kartami i szybie przelewy. Polisę klient otrzymuje na podany email.

Zakupu ubezpieczenia można dokonać całkowicie online. Może także, w razie potrzeby, odwiedzić placówkę Expandera i tam spotkać się z profesjonalnym doradcą finansowym, który pomoże w wyborze najlepszego ubezpieczenia. Nowością w markecie, w porównaniu do innych rozwiązań umożliwiających zakup ubezpieczeń online, jest połączenie zalet internetowego i samoobsługowego marketu ubezpieczeniowego z zestawem narzędzi dla doradców finansowych.

Klient odwiedzający placówkę Expandera w celu zakupu ubezpieczenia, otrzymuje od doradcy link do wybranej przez siebie indywidualnej kalkulacji. Podobnie osoba, która wybrała samodzielnie ofertę ubezpieczenia, może umożliwić doradcy dostęp do własnej kalkulacji, by mógł potwierdzić jej wybór lub zasugerować inną ofertę.

Rozwiązanie stworzone przez Expandera we współpracy z Blue Finance Sp. z o.o. to zupełnie nowa jakość na rynku doradztwa finansowego w Polsce. W jednym rozwiązaniu łączymy bowiem zalety samodzielnego zakupu ubezpieczeń online z możliwością uzyskania pomocy profesjonalnego doradcy finansowego. Co najważniejsze istnieje możliwość płynnego przejścia z jednego modelu do drugiego. Ktoś kto rozpoczął samodzielny wybór ubezpieczenia, może w każdej chwili poprosić o pomoc doradcę, a osoba, która przyszła po ubezpieczenie do oddziału Expandera może dokończyć zakup w systemie online i w praktycznie natychmiast cieszyć się wykupiona polisą – mówi Przemysław Grzymała, Kierownik ds. w Marketingu Expander Advisors Sp. z o.o.

Dopełnieniem procesu zakupu polisy jest uregulowanie płatności z wykorzystaniem szybkich przelewów, przy użyciu karty płatniczej oraz popularnych i wygodnych płatności jednym klikiem (pay-by-link) obsługiwanych przez Blue Media S.A.

Market uruchomiony przez nas dla lidera wśród sieci doradców finansowych oprócz podstawowych już funkcjonalności: zakupu polisy on-line, obsługi skype od 7:00 do 22:00 czy polis podpisywanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym, wyposażony został również w zaawansowane narzędzie do promocji z wykorzystaniem placówek Expandera. W ten sposób klient będzie mógł w wygody sposób zapoznać się z internetową ofertą agenta ubezpieczeniowego Blue Finance odwiedzając placówkę Expander Advisors Sp. z o.o. w celu porównania wielu ofert kredytowych – Krystian Wesołowski, Dyrektor Działu Ubezpieczeń Blue Finance Sp. z o.o., Grupa Blue Media.

Źródło: Expander