Mobilna aplikacja dla klientów Pioneer Pekao TFI

0
1153

Pioneer Pekao TFI, największe Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych w Polsce, uruchomiło mobilną aplikację, dzięki której inwestorzy otrzymali kompleksowy dostęp do informacji o funduszach inwestycyjnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, pierwsze i największe w kraju Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, opracowało i udostępniło rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy telefonii komórkowej wszystkich sieci działających w Polsce zyskują mobilny dostęp do informacji o wartościach  funduszy Pioneer Pekao.

Aplikacja Pioneer Pekao dostępna jest dla urządzeń mobilnych firmy Apple (iPhone, iPad) oraz wszystkich smartfonów działających w oparciu o system operacyjny Android. Darmowy program można pobrać z internetowego sklepu AppStore lub Google Play.

Korzystanie z przygotowanej na zlecenie Pioneer Pekao aplikacji jest bardzo intuicyjne. Programiści opracowali przejrzyste menu, umożliwiające szybki dostęp do kluczowych informacji, m.in.: aktualnych notowań funduszy i subfunduszy, wyników inwestycyjnych za zdefiniowane okresy, a także graficznych prezentacji wycen historycznych.

Dzięki zastosowanej technologii klienci funduszy Pioneer zyskali całodobowy i w pełni mobilny dostęp do powyższych informacji. Aplikacja będzie stale rozwijana, w ciągu najbliższych kilku miesięcy planowane jest jej wzbogacenie o nowe funkcje.

Pioneer Pekao TFI jest największym Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych w Polsce pod względem wielkości aktywów i liczby klientów. Wartość aktywów wynosi obecnie ponad 14,3 mld złotych. Pioneer Pekao TFI posiada w ofercie 39 funduszy i subfunduszy inwestycyjnych.

Źródło: Pioneer Pekao TFI