Świąteczna akcja promocyjna Skandii Życie

0
1009
Skandia Życie TU S.A. rozpoczęła w Krakowie świąteczną akcję „Prezent z przyszłością”. Promocyjny punkt konsultacyjny będzie dostępny dla klientów w galerii Bonarka City Center do 24 grudnia 2012 r. Wszyscy zainteresowani będą mogli na miejscu skorzystać z pomocy doradców finansowych oraz odebrać świąteczne upominki.

Na promocyjnym stoisku Skandii oferowane będą usługi doradcze z zakresu zarządzania finansami osobistymi. Klienci będą mogli skorzystać z pomocy ekspertów m.in. w zakresie analizy potrzeb finansowych, opracowania indywidualnych planów oszczędnościowych oraz doboru produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych, umożliwiających zapewnienie najbliższym przyszłości finansowej.Osoby, które odwiedzą stoisko Skandii i zdecydują się na promocyjną polisę Comfort, otrzymają w gwiazdkowym prezencie tablet Samsung Galaxy Tab 2 lub aparat kompaktowy Nikon COOLPIX.

W ramach promocyjnego programu Skandia Comfort, poza upominkami rzeczowymi, klienci będą mogli dodatkowo skorzystać z opcji zwiększenia przypisu składki regularnej. W zależności od okresu obowiązywania umowy (do 30 lat), dodatkowa alokacja wartości opłaconej składki regularnej należnej na dzień zawarcia umowy (już od 300 zł miesięcznie), będzie dokonywana przez Skandia Życie progresywnie, do trzech lat: odpowiednio w wysokości 7 proc. w pierwszym roku obowiązywania polisy, 14 proc. w roku drugim i 21 proc. w roku trzecim.

Na klientów odwiedzających stoisko Skandii czekają również niespodzianki, m.in. koło prezentów, umożliwiające wygranie świątecznych upominków.

Akcja „Prezent z przyszłością” będzie prowadzone w galerii Bonarka City Center do 24 grudnia 2012 r.

Źródło: Skandia Życie TU SA