ING Życie partnerem koncertu charytatywnego Katie Melua

0
1146

ING Życie, oferujące ubezpieczenie na wypadek nowotworu Ona i On, systematycznie promuje profilaktykę nowotworową. Zachęca tym samym Polaków do dbania o własne zdrowie, jak również do zabezpieczenia finansowego na wypadek choroby. Więcej – jako partner koncertu charytatywnego Katie Melua „Life dla Pacjentów” – wpiera Polską Koalicję Organizacji Pacjentów Onkologicznych. Środki uzyskane z koncertu przeznaczone zostaną przez PKOPO na rzecz refundacji kosztów leczenia pacjentów, u których zdiagnozowano raka.

Pomoc osobom chorym na raka w odnalezieniu się w labiryncie przepisów poprzez budowanie systemu informacji, dzięki którym pacjent otrzyma leczenie – taki cel wyznacza sobie Polska Koalicja Organizacji Pacjentów Onkologicznych, wspierana przez organizatorów kampanii społecznej „Rak. To się leczy!”. Nowotworu nie można się bać – można zrobić rakowi wspak. Warto aktywnie mu przeciwdziałać poprzez systematyczne badania oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Niemniej jednak, jeśli choroba nas zaatakuje – często kluczowe jest wsparcie finansowe – tłumaczy Marta Pokutycka-Mądrala, Rzecznik ING Życie. Jako firma, dla której najważniejszą wartością jest życie zostaliśmy partnerem koncertu charytatywnego Katie Melua, wspierającego działania Polskiej Koalicji Organizacji Pacjentów Onkologicznych. Szczególnie, że prócz oferowanego przez nas ubezpieczenia na życie z umową dodatkową Ona i ON na wypadek zachorowania na raka, na polskim rynku istnieje stosunkowo mało rozwiązań pomagających chorym finansować leczenie – dodaje Marta Pokutycka-Mądrala z ING Życie.

W 2012 roku ING Życie wraz z wprowadzeniem na rynek ubezpieczenia na wypadek nowotworu Ona i On, rozpoczęło kampanię „Zrób rakowi wspak”. W odważny i pozbawiony patosu sposób przedstawia ona zasady profilaktyki nowotworowej, której uzupełnieniem jest ubezpieczenie na wypadek choroby. Polisa na wypadek nowotworu Ona i On ma wiele cech, które wyróżniają produkt z innych dostępnych na rynku. Jest on dedykowany osobno kobietom i mężczyznom. Ubezpieczenie występuje w trzech wariantach, opcja najbardziej rozbudowana uwzględnia niemal wszystkie nowotwory złośliwe, wiele zmian niezłośliwych oraz część zmian w stadium przedinwazyjnym. Środki w przypadku zachorowania wypłacane są etapami, zgodnie z trybem leczenia, a klient może otrzymać nawet do 150% wartości ubezpieczenia. Kolejnym wyróżnikiem produktu jest pakiet assistance obejmujący szeroki zakres usług okołomedycznych – jak np. dowóz do i ze szpitala, opieka nad chorym i jego bliskimi, zakup leków, pomoc w obowiązkach domowych, wsparcie psychologa. Więcej informacji na temat Ubezpieczenia na wypadek nowotworu na www.rakowiwspak.pl lub www.ingzycie.pl

Źródło: ING Życie