Ubezpieczenie na życie prezentem na Dzień Dziecka

0
1214

1 czerwca wszystkie dzieci bez względu na wiek mają swoje święto. Rodzice prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych, lepszych i niespotykanych prezentów. Dzień Dziecka może też być momentem, kiedy pomyślimy o przyszłości naszych dzieci i wykupimy dla nich prezent na lata… Prezent, dzięki któremu dziecko będzie miało zapewnione poczucie bezpieczeństwa, ale też pieniądze na realizację w przyszłości swoich celów, tj. nauka, dodatkowe kursy czy po prostu – spełnianie marzeń.

Takim nietypowym prezentem jest ubezpieczenie Życie Kapitał oferowane przez Concordię Ubezpieczenia. To polisa, dzięki której można chronić nie tylko życie, ale zapewnić sobie i swojej rodzinie dodatkowe w 100% gwarantowane środki na wybrany cel, który ubezpieczony chce zrealizować w przyszłości. To świetna forma bezpiecznego oszczędzania pozwalająca w określonym terminie zgromadzić zadeklarowaną i gwarantowaną sumę. Warto więc pomyśleć o mniejszych wydatkach na konsumpcję dziś po to, aby w przyszłości móc spełniać marzenia swoje i swoich dzieci.

Dodatkowym atutem polisy Życie Kapitał oprócz zapewnionej ochrony ubezpieczeniowej, jest także brak ryzyka związanego z inwestowaniem własnych pieniędzy, bowiem całe ryzyko inwestycyjne ponosi Concordia Ubezpieczenia. Warto dodać, że świadczenie ubezpieczeniowe zwolnione jest z podatku od spadków i darowizn oraz z podatku od zysków kapitałowych.

– Zanim zdecydujemy się na wykupienie ubezpieczenia Życie Kapitał należy dobrze przemyśleć, jaką kwotę będziemy potrzebować, aby w określonej przyszłości zrealizować swoje plany – mówi Konrad Bednarowski – Główny specjalista ds. ubezpieczeń, Concordia Ubezpieczenia.- Trzeba też dokładnie ustalić, kiedy te środki będą potrzebne, to pozwoli na precyzyjne ustalenie długości trwania ochrony ubezpieczeniowej.

Życie Kapitał to długoterminowa inwestycja. Im dłużej będzie trwała umowa ubezpieczeniowa, tym dłużej będziemy oszczędzać, a tym samym zgromadzimy więcej pieniędzy na realizację marzeń…

Źródło: Concordia Ubezpieczenia