Liberty Direct najlepszym ubezpieczycielem komunikacyjnym według Home&Market

0
1135
Liberty Direct zostało uznane za jednego z najlepszych ubezpieczycieli komunikacyjnych przez „Home&Market”. W swoim zestawieniu miesięcznik rekomenduje 5 firm, które jego zdaniem oferują najbardziej optymalne ubezpieczenia dla posiadaczy samochodów.

W analizie miesięcznik wziął pod uwagę ofertę wszystkich towarzystw komunikacyjnych w Polsce. Dodatkowym kryterium okazała się spójność przekazu marketingowego z rzeczywiście składaną obietnicą klientowi przez danego ubezpieczyciela.- Liberty Direct jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych. Sukces ten możliwy jest dzięki stałej dbałości o rozwój naszej oferty tak, by odpowiadała na bieżące potrzeby konsumentów. Co ważniejsze jednak, priorytetem jest dla nas jakość traktowana jako cel strategiczny. I chodzi nam o zapewnienie najwyższego poziomu usług na każdym etapie obsługi polis, począwszy od sprzedaży po proces likwidacji szkody. Takie podejście pozwala nam wyprzedzać w obszarze obsługi i likwidacji szkód wiele konkurencyjnych towarzystw, z czego jesteśmy bardzo dumni – komentuje Rafał Karski, dyrektor sprzedaży i marketingu Liberty Direct.

Jakość usług oferowanych przez Liberty Direct została także doceniona w konkursach konsumenckich. Firma została nagrodzona godłem Dbamy o jakość obsługi 2012″. Ponadto swoje zadowolenie z usług ubezpieczyciela deklaruje 97% klientów towarzystwa.

Poza Liberty Direct w zestawieniu „Home&Market” znalazły się: Axa Direct, Link4, Proama oraz PZU.

Źródło: Liberty Group