Odświeżona strona internetowa Liberty Direct

0
1062

Firma ubezpieczeniowa Liberty Direct wprowadziła nowe rozwiązania w swoim serwisie internetowym. Witryna www.libertydirect.pl zyskała dodatkowe funkcjonalności oraz odświeżoną szatę graficzną. Na stronie pojawił się ponadto kalkulator ubezpieczeń mieszkaniowych.

– Ważną zmianą w serwisie jest silniejsza ekspozycja całego portfela produktów, w tym ubezpieczeń domów i mieszkań, wraz z linkami do kalkulatorów. Teraz odwiedzający stronę mogą przejść do obliczenia składki za pomocą jednego kliknięcia. W ten sposób wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy coraz częściej decydują się na kompleksową ochronę całego majątku w naszej firmie – komentuje Sylwia Zdulska, kierownik Działu Marketingu Liberty Direct.

W serwisie uległa zmianie także kolorystyka i elementy nawigacji w górnej części strony. Witryna w większym niż dotychczas stopniu eksponuje ponadto informacje dotyczące zaangażowania społecznego Liberty Direct. Obejmuje ono m.in. sponsoring Muzeum Fryderyka Chopina oraz organizację akcji „Prędkość w mieście to obciach”. Na stronie pojawiła się również ułatwiająca nawigację stopka, która odzwierciedla całą strukturę strony.

Źródło: Liberty Group