Opinie o ubezpieczeniach WAGAS: czy to najlepiej oceniana firma na rynku?

0
108

WAGAS to czołowa marka na rynku finansowym w Polsce, która oferuje poszukiwane produkty ubezpieczeniowe dedykowane klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym, instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym czy osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Z opinii o WAGAS wyłania się obraz firmy godnej zaufania, której ofercie bliżej przyglądamy się w naszym artykule.

Jakie produkty ubezpieczeniowe oferuje WAGAS?

WAGAS specjalizuje się w oferowaniu dedykowanych rozwiązań z zakresu ubezpieczeń majątkowych, m.in. dla branży motoryzacyjnej, AGD/RTV/IT czy meblowej. Oto krótki przegląd propozycji tej cenionej firmy:

  • Ubezpieczenie GAP WAGAS– to jeden z najważniejszych produktów w ofercie WAGAS, który chroni przed spadkiem wartości pojazdu w okresie nawet do 5 lat, pokrywając różnicę pomiędzy wartością początkową auta a jego wartością rynkową w momencie zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży. Ubezpieczenie GAP WAGAS jest przeznaczone zarówno dla aut nowych, jak i używanych, w tym finansowanych leasingiem czy w wynajmie długoterminowym.
  • Ubezpieczenie kosztów napraw WAGAS– jest to tzw. gwarancja WAGAS, choć należy podkreślić, że mówimy tutaj o określeniu potocznym – ubezpieczenia WAGAS nie należy utożsamiać z gwarancją fabryczną producenta. Ten produkt ubezpieczeniowy chroni przed kosztownymi konsekwencjami awarii spowodowanych m.in. usterką mechaniczną, elektryczną czy elektroniczną.
  • Ubezpieczenie RTV/AGD/IT WAGAS– takie ubezpieczenie swoim klientom często oferują sklepy z elektroniką użytkową i sprzętem AGD. Ochrona obejmuje koszty napraw lub wymiany sprzętu, który uległ awarii po gwarancji fabrycznej.
  • System ochrony mebli WAGAS– jest to produkt ubezpieczeniowy skierowany przede wszystkim do salonów meblowych, który zadziała w momencie wystąpienia przypadkowych lub strukturalnych szkód powstałych w trakcie użytkowania mebla, zapewniając pokrycie kosztów związanych z zakupem części, materiałów i robocizny, jak i wymianę mebla na nowy do sumy ubezpieczenia.

Szersze omówienie poszczególnych ubezpieczeń WAGAS znajdziesz w artykule na stronie internetowej https://motoryzacjaonline.pl/wagas-opinie-sprawdzamy-oferte-czolowego-dostawcy-produktow-ubezpieczeniowych/.

Opinie o WAGAS są w większości pozytywne

WAGAS to bardzo dobrze znana marka na rynku ubezpieczeń majątkowych, z którą mógł się zetknąć każdy, kto np. szukał ubezpieczenia GAP dla leasingowanego pojazdu czy nabył samochód z drugiej ręki objęty ubezpieczeniem kosztów napraw WAGAS.

Rozpoznawalność marki sprawia, że bez większego problemu znajdziemy wiele opinii na temat ubezpieczeń WAGAS, które w zdecydowanej większości są pozytywne. Produkty ubezpieczeniowe tej firmy chwalą zarówno osoby, które z nich korzystają, jak i podmioty, które oferują je swoim klientom.

W wielu opiniach można się spotkać z podkreśleniem bardzo szybkiej i sprawnej likwidacji szkody w WAGAS. Firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, niezwłocznie organizując pomoc i udzielając wsparcia w niekomfortowej sytuacji, zwłaszcza, gdy w grę wchodzą bardzo kosztowne składniki majątku (np. szkoda całkowita na luksusowym samochodzie).

Wybierając ubezpieczenie majątkowe dla siebie, czy też szukając takich produktów dla klientów np. sklepu RTV/AGD czy salonu dealerskiego, warto sugerować się opiniami, bo to one najlepiej odzwierciedlają rzeczywistą skuteczność ochrony. Pod tym względem ubezpieczenia WAGAS zdecydowanie wyróżniają się na polskim rynku in plus.

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór wariantów ubezpieczeń

W opiniach na temat ubezpieczeń WAGAS bardzo często można natrafić na głosy podkreślające, że ta firma ma jedną z najkorzystniejszych, o ile nie najkorzystniejszą ofertę pod względem stosunku ceny do zakresu ochrony.

Co ważne, WAGAS oferuje różne warianty ubezpieczeń, nawet w ramach tej samy grupy produktów, co pozwala łatwo dopasować je do konkretnego klienta pod kątem jego rzeczywistych potrzeb. Szczególną uwagę powinni na to zwrócić sprzedawcy np. samochodów czy sprzętu AGD i RTV, którzy zechcą zaoferować swoim klientom zindywidualizowane produkty ubezpieczeniowe i tym odróżnić się od konkurencji.

Akcent na edukację i transparentność

Dobre opinie o ubezpieczeniach WAGAS wynikają również z faktu, iż firma ma bardzo transparentne podejście, rzeczowo i rzetelnie prezentując swoją ofertę oraz dbając o edukację klientów.

Dowodem na to jest uruchomienie kanału marki w serwisie YouTube, na którym znajdziesz interesujące filmy poradnikowe w prosty, zrozumiały sposób przybliżające specyfikę oferowanych produktów ubezpieczeniowych.

Kanał WAGAS na YouTube znajdziesz pod adresem https://www.youtube.com/channel/UCTfw_SD7vRLWFB2cylTt6mw.

O WAGAS

WAGAS to marka obecna na polskim rynku finansowym od ponad 20 lat, specjalizująca się w usługach z zakresu pośrednictwa ubezpieczeniowego, obsługi klienta i likwidacji szkód, administrująca oferowanymi programami ubezpieczeniowymi w taki sposób, aby zagwarantować maksymalną satysfakcję klienta końcowego. Jest to jeden z głównych argumentów przemawiających za nawiązaniem długofalowej współpracy biznesowej z WAGAS, podnoszony m.in. na jej profilu w serwisie LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/wagas-ubezpieczenia).

Z pełną ofertą firmy WAGAS możesz się zapoznać na jej stronie internetowej https://wagas.pl/.