Ergo Hestia organizuje konkurs dla swoich klientów

0
1121

Każdy posiadacz polisy zawartej w towarzystwie Ergo Hestia, może wziąć udział w organizowanym przez ubezpieczyciela konkursie, którego nagrodą jest zwrot równowartości składki ubezpieczeniowej.

Aby otrzymać od firmy równowartość swej składki za ubezpieczenie lub opłaconej raty (jeżeli płatność była ratalna) wystarczy bezpłatnie aktywować swoje eKonto najbliżej pełnej godziny.

Konkurs trwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, od 7 listopada 2011 do 5 lutego 2012. To znaczy, że Ergo Hestia nagrodzi ponad 2 tysiące klientów – chce zachęcić Polaków do korzystania z ubezpieczeń w sieci.

– eKonto pozwala na zarządzanie polisami już zawartymi w Ergo Hestia. Podstawowe czynności związane z obsługą polisy lub szkody oraz dokonanie płatności można wykonać samodzielnie. Za pośrednictwem eKonta można skontaktować się z agentem Ergo Hestii, w celu przedłużenia polisy bądź dokonania zmian – wyjaśnia Mario Everardo Zamarripa Gonzalez, dyrektor Biura Sprzedaży Direct w Ergo Hestii, które zajmuje się eKontem.

Aby aktywować eKonto wystarczy mieć zawartą polisę w Ergo Hestii, wejść na tę stronę, wypełnić formularz najbliżej pełnej godziny. Lista laureatów konkursu będzie podawana co tydzień.

– Zachęcamy do otwarcia eKonta, bo to wygoda obsługi. W przypadku, gdy zdarzy się szkoda, nasz klient Ergo Hestii, który ma otwarte eKonto, nie musi dzwonić na infolinię. Wystarczy, że w dogodnym dla siebie momencie zgłosi zdarzenie w internecie, mailem wyśle dokumenty i zaświadczenia niezbędne do likwidacji szkody – dodaje Mario Zamarripa. – Cała korespondencja z Ergo Hestią może być kierowana za pośrednictwem maila.

– Wszystkich naszych klientów, którzy nie mają eKonta, a mają w Ergo Hestii polisę, namawiamy do wejścia w świat ubezpieczeń w internecie. Konkurs ma oczywiście do tego zachęcić, ale najważniejsze, co dostajemy zakładając eKonto, to wygoda – mówi Mario Everardo Zamarripa Gonzalez.

źródło: Ergo Hestia SA