Signal Iduna wyróżniony za ubezpieczenie turystyczne

0
1097

Najstarszy magazyn gospodarczy w Polsce „Home & Market” już po raz kolejny organizuje plebiscyt na Ordery Finansowe 2011. W tym roku magazyn w kategorii „Ubezpieczenie dla Klientów Indywidualnych” wyróżnił SIGNAL IDUNA Card. Celem plebiscytu było wyłonienie najlepszych produktów oferowanych przez instytucje finansowe, które w 2011 roku cieszyły się największym uznaniem Klientów.

SIGNAL IDUNA Card to całoroczne ubezpieczenie turystyczne przygotowane z myślą o młodych ludziach pomiędzy 12 a 30 rokiem życia, ceniących sobie swobodę, kochających sport i podróże. Dostępne są 4 warianty SIGNAL IDUNA Card: SIC Polska, SIC World, SIC World Sport, SIC World Sport Plus. Wszystkie warianty zawierają ubezpieczenie OC i NNW oraz ubezpieczają amatorskie uprawianie sportu, w tym również surfingu, windsurfingu i kitesurfingu.

Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA Card jest dostępne w internetowej platformie sprzedażowej pod adresem http://online.signal-iduna.pl, w regionalnych oddziałach SIGNAL IDUNA oraz w wybranych biurach podróży.