Aplikacja na iPhone’a iPad’a pozwala zakupić polisę w BRE Ubezpieczenia

0
1038

Dostępna jest już pierwsza darmowa aplikacja BRE Ubezpieczenia, skierowana do użytkowników iPhone i iPad. Aplikacja pozwoli szybko i wygodnie zakupić ubezpieczenie turystyczne i jednym przyciskiem wezwać pomoc: w ramach posiadanego assistance samochodu (np. w związku z awarią) lub w trakcie wyjazdu zagranicznego.

Idziemy za potrzebami innowacyjnych i aktywnych klientów, którzy coraz częściej korzystają ze smartfonów i tabletów. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć pierwszą w Polsce aplikację pozwalającą na zawarcie ubezpieczenia poprzez i-Phone i i-Pad oraz jednocześnie umożliwiającą skorzystanie z usług assistance: samochodowego i podróżnego – mówi Paweł Zylm, prezes BRE Ubezpieczenia.
Aplikacja pozwala:

  • zakupić ubezpieczenie turystyczne przez wszystkich, którzy pobiorą aplikację,
  • wezwać pomoc w razie choroby lub wypadku z lokalizacją GPS poszkodowanego, np. transport medyczny w razie wypadku na stoku lub zapewnienie interwencji medycznej choremu przebywającemu na wczasach,
  • wezwać pomoc drogową z lokalizacją GPS wzywającego pomoc, np. w razie awarii auta lub wypadku w Polsce lub Europie.

W celu zakupu polisy, należy pobrać aplikację na iPhone’a/iPad’a, wypełnić wniosek o ubezpieczenie oraz dokonać płatności przelewem elektronicznym w jednym z kilkunastu banków lub za pomocą karty kredytowej. Płatności obsługuje eCard SA, gwarantująca bezpieczeństwo zgodnie z normami Visa, MasterCard oraz American Express.

Wezwanie pomocy assistance jest dostępne dla klientów, którzy zakupili polisę assistance wraz z ubezpieczeniem OC i AC na stronach mBanku i MultiBanku lub w ramach wykupionego ubezpieczenia turystycznego w BRE Ubezpieczenia zakupionego zarówno poprzez aplikację jak i na stronach mBanku i MultiBanku. Usługi są dostępne zgodnie z wybranym wariantem polisy.

Aplikacja powstała przy współpracy BRE Ubezpieczenia i firmy Comarch i wspiera urządzenia firmy Apple (iPhone 3GS, iPhone 4, iPad, iPad2). Wymagana wersja systemu operacyjnego urządzenia to: iOS 4.0 lub wyższa. W planach jest dalsze wspólne rozwijanie aplikacji i wprowadzanie na platformę sprzedażową nowych produktów ubezpieczeniowych.

źródło: BRE Ubezpieczenia