Ubezpieczenie inwestycyjne na 20-lecie działalności Aviva

0
999

Każdy klient, który w okresie od 2 kwietnia do 15 czerwca 2012 zawrze umowę ubezpieczenia inwestycyjnego Kapitalna Przyszłość (polisa ze składką regularną, wpłata od 200 zł miesięcznie) lub Bonus VIP (min. wpłata jednorazowa 10 000 zł przy zawarciu ubezpieczenia, potem możliwe dopłaty), może zawrzeć równocześnie, na 90 dni, ubezpieczenie inwestycyjne Premia Plus. Minimalna wpłata na tę polisę to 500 zł. Górny limit wpłat to 48 000 zł i zależy od zadeklarowanej wysokości wpłat w wybranej polisie inwestycyjnej Kapitalna Przyszłość lub Bonus VIP.

Podstawowym atutem ubezpieczenia Premia Plus jest to, że po 90 dniach, pod warunkiem utrzymania umowy podstawowej (Kapitalna Przyszłość lub Bonus VIP), klient otrzyma wpłaconą na ubezpieczenie Premia Plus kwotę powiększoną o 16,2% (w stosunku rocznym). Ubezpieczenie Premia Plus to obecnie najkorzystniejsza dla klienta forma ulokowania pieniędzy na 3 miesiące spośród wszystkich ofert dostępnych na polskim rynku finansowym.

Korzyść dla klienta z inwestycji w ubezpieczenie Premia Plus jest więc taka, jak dla lokaty bankowej z rocznym oprocentowaniem w wysokości 20% i obciążonej podatkiem Belki.

W roku 20-lecia działalności w Polsce Aviva chce zachęcić klientów do długoterminowego inwestowania, przede wszystkim z myślą o emeryturze. Chce też pokazać, że warto poszukać produktów finansowych, które pozwolą uzyskać większe korzyści niż z tradycyjnych lokat bankowych. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy banki nie mogą już oferować depozytów antybelkowych, a ubezpieczyciele mają możliwość tworzenia produktów pozwalających oszczędzać bez konieczności opłacania podatku Belki.

Źródło: Aviva