Dostęp do polisy w ING Życie dzięki e-serwisING

0
2461

Bieżący dostęp do konta, prosty i wygodny w obsłudze panel – takie korzyści daje e-serwisING. Teraz dodatkową zachętą dla klientów ING Życie do aktywowania konta on-line jest możliwość wygrania biletów do kina.

Każdy ceni sobie kontrolę wydatków, swoich inwestycji i wszystkiego, co dotyczy naszych pieniędzy. Dzięki platformie e-serwisING oferowanej przez ING Życie na bieżąco można śledzić stan swojej polisy na życie, a także w dowolnej chwili zmienić strategię inwestowania. Obsługa on-line pozwala na przenoszenie środków pomiędzy funduszami 24 godziny na dobę, bez wizyty w oddziale. Zapewnia również dostęp do ważnych dokumentów umowy.

Teraz dodatkową zachętą do otworzenie konta e-serwisING jest konkurs, w którym istnieje możliwość wygrania codziennie pięciu podwójnych biletów na dowolny seans do Multikina. Aby przejść na obsługę on-line i wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.ingzycie.pl i wypełnić formularz. Konkurs jest zarówno dla nowo otwieranych kont internetowych, jak również dla osób, które posiadają już konto na platformie e-serwisING. Konkurs trwa do 13 maja.

Źródło: ING Życie