Pakiet dodatkowych ubezpieczeń do polisy Sposób na Przyszłość w ING Życie

0
1087

ING Życie rozszerza polisę „Sposób na Przyszłość” o nowy pakiet umów dodatkowych „Milion w pakiecie”, który gwarantuje ubezpieczenie na łączną kwotę miliona złotych i dotyczy śmierci w nieszczęśliwym wypadku oraz śmierci w wypadku komunikacyjnym.

W 2011 roku ING Życie wprowadziło nowatorski produkt ubezpieczeniowy „Sposób na Przyszłość”. Jego idea polegała na stworzeniu rozwiązania, w ramach którego ubezpieczony sam będzie mógł skonstruować polisę najlepiej spełniającą jego oczekiwania, poprzez dobór umów dodatkowych. Na początku roku lista dodatkowych elementów oferowanych klientowi powiększyła się o umowę IKE i IKZE, a teraz o opcję „Milion w pakiecie”.

„Oferowany przez nas pakiet do polisy Sposób na Przyszłość gwarantuje wysokie sumy ubezpieczenia. W przypadku śmierci w wypadku komunikacyjnym świadczenie wyniesie 1.000.000 zł” – mówi Katarzyna Osińska, Product Manager w ING Życie. „W ofercie specjalnej składka za pakiet to ponad 20 proc. mniej w stosunku do ceny poza promocją. Wykupując ten sam pakiet dla drugiej osoby klient zapłaci za niego prawie o połowę mniej.”

Dodatkowo osoby, które teraz zdecydują się na ubezpieczenie „Sposób na Przyszłość” z opcją „Milion w pakiecie” otrzymają na 4 miesiące darmowy „Assistance w podróży zagranicznej”. Zapewni on pomoc w razie nieprzewidzianych sytuacji w trakcie wyjazdów wakacyjnych. Pokrywa on koszty leczenia poniesione w następstwie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, a także zapewnia transport medyczny oraz zwrot kosztów wcześniejszego powrotu do Polski. Dodatkowo, zapewnia on także ubezpieczenie bagażu podróżnego. Oferta darmowego „Assistance w podróży zagranicznej” jest limitowana.

Źródło: ING Życie