Ubezpieczenie ING Życie „Życiowy Bonus” w ofercie Alior Banku

0
1119

Alior Bank we współpracy z ING Życie przygotował ubezpieczenie „Życiowy Bonus”. Nowy produkt pozwala klientom Banku zabezpieczyć przyszłość najbliższych, gwarantując szeroki zakres ochrony, przy składkach już od 15 zł miesięcznie.

„Życiowy Bonus” to terminowe ubezpieczenie ochronne ze zwrotem części składki. W trakcie trwania ochrony ubezpieczony opłaca miesięczną składkę, dzięki której zabezpiecza bliskich w przypadku swojej śmierci. Jednocześnie, po zakończeniu okresu ubezpieczeniowego, klient otrzymuje zwrot 50 proc. równowartości wpłaconych składek. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, ponieważ w przypadku standardowych ubezpieczeń ochronnych, wpłacone pieniądze nie są zwracane. Ubezpieczenie „Życiowy Bonus” posiada również rozbudowany zakres ochrony. Obejmuje śmierć – zarówno z dowolnej przyczyny, jak i w wyniku następstw nieszczęśliwego wypadku lub wypadku komunikacyjnego, a sumy świadczeń wpłacane z tytułu ubezpieczenia kumulują się. Kolejnym atutem jest brak badań medycznych, oświadczeń oraz ankiet dotyczących stanu zdrowia, dzięki czemu procedura zawarcia umowy jest łatwa i szybka. Maksymalne świadczenie może wynieść ponad 200 tys. zł

„Życiowy Bonus to nowoczesne rozwiązanie, które oprócz zwrotu połowy składek, charakteryzuje się również niskimi opłatami przy stosunkowo wysokich sumach ubezpieczenia. W ostatnim czasie na polskim rynku nie było tak korzystnego dla klientów produktu ubezpieczeniowego dostępnego w ofercie bankowej” – mówi Danuta Żukowska, Dyrektor Departamentu Bancassurance w ING Życie.” Wierzymy, że nowa oferta zachęci Polaków do finansowego zabezpieczenia siebie i bliskich”.

”Ubezpieczenie Życiowy Bonus stanowi jeden z elementów nowej usługi Alior Banku, która pomaga klientom znacząco obniżyć ich miesięczne rachunki. Przygotowana specjalnie dla naszych klientów oferta ubezpieczenia na życie pozwala odpowiednio zabezpieczyć przyszłość najbliższych i jednocześnie zadbać o domowy budżet” – mówi Michał Frączek, Dyrektor ds. Ubezpieczeń w Alior Banku.

Źródło: ING TU na Życie S.A.