Nowy produkt inwestycyjny od Aegon TU na Życie

0
1043

Aegon TU na Życie wprowadza do oferty nowy produkt – Multi PIN Aegon 2.1, będący rozwinięciem dotychczasowej oferty programów inwestycyjnych z rodziny Multi PIN.

Istotną cechą oferty jest Zarządzana Platforma Inwestycyjna. Dzięki niej klienci ubezpieczyciela nie muszą śledzić na bieżąco sytuacji na rynkach finansowych i, w zależności od jej rozwoju, podejmować decyzji inwestycyjnych, gdyż robią to za nich osoby zawodowo zarządzające aktywami. Jednocześnie ci, którzy chcą samodzielnie zarządzać swoimi środkami, mogą korzystać z Otwartej Platformy Inwestycyjnej.

W ramach nowego produktu Aegon zapewnia możliwość bezpłatnej zmiany typu platformy inwestycyjnej raz do roku. Klient może również poszerzyć program o dodatkowe opcje chroniące życie i zdrowie.

Wprowadzając do oferty nowy produkt odpowiadamy na potrzeby emerytalne Polaków, którzy w coraz większym stopniu muszą brać we własne ręce odpowiedzialność za swoje finanse po przejściu na emeryturę, a jednocześnie nie są doświadczonymi inwestorami. – powiedział Michał Biedzki, szef Grupy Aegon w Polsce – Dzięki naszemu produktowi klienci mają możliwość inwestowania na rynkach międzynarodowych, korzystając z usług profesjonalistów lub zarządzając aktywami samodzielnie. – podkreślił.

Źródło: Aegon