Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne stworzone są przez towarzystwa ubezpieczeniowe, w celu ochrony pojazdu, jak i osób nim podróżujących. Najważniejszą rolę w ubezpieczeniach komunikacyjnych odgrywa obowiązkowe ubezpieczenie OC, które chroni kierowcę przed finansowymi konsekwencjami spowodowanych przez niego szkód.

Dużym zainteresowaniem w ubezpieczeniach samochodowych cieszy się również ubezpieczenie autocasco, które zapewnia wypłatę odszkodowania w razie uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży ubezpieczonego pojazdu. W ofercie większości towarzystw można znaleźć również ubezpieczenia takie jak: ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, pomoc assistance, ubezpieczenie szyb i wiele innych dodatkowych ubezpieczeń, które zapewniają pełną ochronę kierowcy, pasażerom oraz ubezpieczonemu pojazdowi.

Aby w pełni zaspokoić wymagania klienta, firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w tworzeniu nowych i coraz lepszych ofert dla obecnych i potencjalnych klientów, stwarzając im tym samym możliwość dostosowania produktu do własnych potrzeb.

Sprawdzć składkę

3 minuty – tyle potrzebujesz, aby poznać wysokość składki:

Link 4 Zobacz składkę AVIVAZobacz składkę Allianz DirectZobacz składkę Liberty Direct

Zobacz składkę