Konkurs promujący ubezpieczenia komunikacyjne w Liberty Direct

0
1036

Blisko 150 filmów zgłosili internauci w konkursie zorganizowanym przez firmę ubezpieczeniową Liberty Direct w serwisie crowdsourcingowym millionyou.com. Zadaniem uczestników było przygotowanie filmu promującego ubezpieczenia komunikacyjne. Zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 30 tys. zł, które zostaną przyznane przez Liberty Direct oraz internautów. Na filmy można głosować do 29 listopada br.

Zadanie konkursowe postawione społeczności serwisu polegało na nakręceniu filmu w kategorii: ” A Ty jak poleciłbyś Liberty Direct znajomemu?” lub „Nakręć film o przyjemności podróżowania samochodem ubezpieczonym w Liberty Direct”. Uczestnicy konkursu walczą o trzy nagrody główne. Zwycięzca otrzyma 10 000 złotych, a osoby które zajmą drugie i trzecie miejsce – kolejno 4 tys. i 3 tys. zł. Dodatkowo autorzy 10 filmów nominowanych otrzymają wyróżnienia w wysokości 1000 zł. Spośród wszystkich filmów konkursowych internauci wybiorą też film, który otrzyma nagrodę w wysokości 3 tys. złotych. Głosowanie publiczności na najlepszy film potrwa do 29 listopada br., a wyniki konkursu zostaną ogłoszone dzień później.

Twórcy filmów podeszli bardzo kreatywnie do zadania. Jesteśmy mile zaskoczeni zarówno dużą popularnością konkursu, jak i jakością przesłanych materiałów. Wśród nadesłanych prac znalazły się zarówno filmy animowane jak i fabularne, zrealizowane w bardzo różnej konwencji” – komentuje Rafał Karski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Liberty Direct. „Duża popularność konkursu cieszy nas tym bardziej, ponieważ jesteśmy pierwszą firmą ubezpieczeniową na rynku, która wykorzystuje crowdsourcing w działaniach marketingowych” – dodaje Rafał Karski.

Millionyou.com jest połączeniem serwisu filmowego i portalu społecznościowego. Miejscem w sieci gdzie gromadzą się widzowie oraz twórcy krótkich filmów do Internetu. Jest także niestandardowym narzędziem do działań marketingowych w sieci. Dodatkowe informacje o konkursie dostępne są na: http://millionyou.com/konkursy/Spot_Liberty_Direct,start.html

Źródło: Liberty Direct