Usługi assistance dla posiadaczy motocykli Triumph

0
1082

Europ Assistance Polska wraz z firmą Intercars opracowały program ochrony assistance dla motocykli Triumph. Usługami assistance objęte są wszystkie nowe motocykle zakupione od stycznia 2013 roku.

Dzięki programowi Triumph Assistance, zarówno kierowcy, jak i pasażerowie objęci są bezpłatną ochroną w sytuacji awarii motocykla lub wypadku. Pomoc obejmuje swoim zakresem zdarzenia na terenie Polski i Europy i dostępna jest przez 24 miesiące od daty zakupu motocykla.

Podróżujący motocyklami Triumph mają zapewnioną całodobową pomoc, w ramach której mogą liczyć na usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia lub jego transport do najbliższego serwisu Triumph.

W sytuacji, gdy jednoślad nie będzie mógł być naprawiony tego samego dnia, kierowca będzie mógł skorzystać z jednego z następujących świadczeń: samochód zastępczy, transport do miejsca zamieszkania lub docelowego miejsca podróży albo zakwaterowanie w hotelu na czas naprawy. Triumph Assistance zapewnia również bezpłatny dowóz paliwa.

Ponadto, program Triumph Assistance oferuje swoim klientom dostęp do wyjątkowych usług concierge dostosowanych do potrzeb właścicieli motocykli. W ramach tych usług, kierowcy otrzymają kompleksowe informacje na temat adresów i godzin otwarcia sklepów motocyklowych, dostępności i cen wybranych modeli motocykli w salonach, akcesoriów i odzieży dla motocyklistów, a także będę mogli z pomocą konsultantów umówić wizytę w ASO, wulkanizacji czy innych serwisach mechanicznych.

Program Triumph Assistance dołączony jest obligatoryjnie do wszystkich nowych motocykli Triumph.

Źródło: Europ Assistance Polska