Promocyjna oferta ubezpieczenia domu lub mieszkania w BZ WBK-Aviva

0
1116

Nowy rok Towarzystwo BZ WBK-Aviva rozpoczęło atrakcyjną promocją ubezpieczeń. Klient, który zdecyduje się na ubezpieczenie domu lub mieszkania LOCUM w Banku Zachodnim WBK może otrzymać 50 zł w prezencie. Dodatkowo, może zyskać drugie 50 zł, jeżeli oprócz ubezpieczenia domu lub mieszkania zdecyduje się także na ubezpieczenie chroniące budżet domowy (OCHRONA PŁATNOŚCI) i ubezpieczenie karty do konta. Oferta dostępna jest w oddziałach Banku Zachodniego WBK.

Równolegle z promocją, BZ WBK-Aviva wprowadziło bardzo atrakcyjne dla klientów zmiany w ubezpieczeniu domów i mieszkań. Do oferty włączony został pakiet Home Assistance, który daje klientom m.in. dostęp do fachowców realizujących naprawy domowe. Dzięki niemu można liczyć np. na pomoc hydraulika, ślusarza, elektryka, specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV lub sprzętu PC. W przypadku wystąpienia awarii Towarzystwo może zorganizować wizytę fachowca oraz pokryć koszty jego dojazdu i robocizny. Przy poważnych zdarzeniach klient i jego rodzina mogą zostać umieszczeni w hotelu, a ich dobytek będzie przetransportowany lub odpowiednio zabezpieczony.

Rozszerzona została także lista ryzyk objętych ubezpieczeniem domu np. o szkody powstałe wskutek przepięcia. W ramach ubezpieczenia ochroną objęte są również stałe elementy budynku od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji do limitu 15 tys. zł. Klienci mogą korzystać także z większej ochrony i wyższych sum ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym w stosunku do osób trzecich za szkody powstałe na terenie całego kraju np.: wskutek uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, rowerzysty, rekreacyjnego uprawiania sportu.

„Obserwujemy rosnące zainteresowanie klientów ofertą ubezpieczeń mieszkaniowych i ich większą świadomość w tym zakresie. Dom, mieszkanie, to najcenniejsze dobra. Nowy produkt jeszcze lepiej zaspakaja potrzebę kompleksowej ochrony nieruchomości. Liczymy, iż dodatkowy promocyjny bonus przekona szczególnie tych niezdecydowanych klientów, że warto chronić swój majątek”, mówi Jerzy Bogaczyk, produkt manager w BZ WBK–Aviva Towarzystwie Ubezpieczeń.

Nowa oferta ubezpieczenia LOCUM pozytywnie wyróżnia produkt spośród innych ubezpieczeń nieruchomości dostępnych w bankach.

Wykupienie ubezpieczenia, to przede wszystkim możliwość uzyskania wsparcia w momencie poniesienia szkody. Straty w mieniu spowodowane przez gwałtowne zmiany pogody, awarie instalacji wodociągowej, kradzież… mogą przytrafić się każdemu i skończyć się poważnymi wydatkami. Tylko w ciągu ostatniego roku Towarzystwo BZ WBK-Aviva wypłaciło Klientom Banku Zachodniego WBK odszkodowania z tytułu ubezpieczenia LOCUM na kwotę ponad 1,5 mln zł, oferując pomoc finansową 1,3 tys. klientom.

Promocja ubezpieczeń trwa do 31 marca. BZ WBK-Aviva przygotowało także specjalną ofertę dla klientów, którzy chcieliby z niej skorzystać w późniejszym okresie. Osoby chcące skorzystać z promocji powinny zgłosić się do oddziałów Banku Zachodniego WBK.

Źródło: BZ WBK-Aviva