Nowe placówki Skandia Życie otwarte w Warszawie

0
1023

Skandia Życie TU S.A. uruchomiła kolejne placówki w Polsce. Dwa firmowe oddział powstały w Warszawie. Skandia otworzyła już w sumie sześć punktów na terenie kraju. Poza Warszawą do dyspozycji klientów zostały oddane placówki w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gliwicach.

Nowe oddział Skandia Życie zostały otwarte w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 81 oraz ul. Marynarskiej 15. Na miejscu oferowane będą usługi doradcze z zakresu zarządzania finansami osobistymi. Klienci będą mogli skorzystać z pomocy ekspertów m.in. przy wyborze indywidualnie opracowywanych planów oszczędnościowych i doborze produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych. Rozwiązania będą przygotowywane m.in. przy wykorzystaniu autorskiej aplikacji Skandia Planer. Zaawansowane narzędzie umożliwia wszechstronną i rzetelną ocenę potrzeb oraz możliwości finansowych klientów, analizując m.in. deklarowany budżet, plany inwestycyjne czy skłonność do ryzyka.

Nowoczesne i przestronne wnętrza oddziałów zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie obsługiwanych klientów. Skandia jako pierwsza na rynku przygotowała m.in. specjalny kącik rodzinny. Rozwiązanie to będzie dostępne we wszystkich punktach Skandia Życie.

Firma otworzyła w Polsce w sumie sześć oddziałów. Poza Warszawą do dyspozycji klientów zostały oddane placówki w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gliwicach.

Z naszych danych wynika, że klienci oczekują od firm z sektora finansowego coraz bardziej elastycznego podejścia do usług doradczych, w pełni dopasowanego do ich stylu życia. Dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć portfolio naszych kanałów kontaktowych o sieć placówek. Dzięki temu, klienci zainteresowani ofertą Skandii będą mogli skorzystać z wiedzy naszych ekspertów w najbardziej dogodny dla nich sposób. Zależy nam, aby postrzegali nas jako godnego zaufania partnera, który koncentruje się na ich rzeczywistych potrzebach” – mówi Paweł Ziemba, Prezes Zarządu Skandia Życie TU S.A.

Otwarciu placówek towarzyszy akcja promocyjna „Comfort w Skandii”. Klienci, którzy odwiedzą katowicki oddział i zdecydują się na polisę Skandia Comfort, otrzymają w prezencie tablet Samsung Galaxy Tab 2 lub aparat kompaktowy Nikon COOLPIX.

W ramach promocyjnego programu Skandia Comfort, poza nagrodami rzeczowymi, będą mogli dodatkowo skorzystać z opcji zwiększenia przypisu składki regularnej. W zależności od okresu obowiązywania umowy (do 30 lat), dodatkowa alokacja wartości opłaconej składki regularnej należnej na dzień zawarcia umowy (już od 300 zł miesięcznie), będzie dokonywana przez Skandia Życie progresywnie, do trzech lat: odpowiednio w wysokości 7 proc. w pierwszym roku obowiązywania polisy, 14 proc. w roku drugim i 21 proc. w roku trzecim.

Produkt promocyjny będzie dostępny w ofercie Skandia Życie do 31 marca 2013 r.

Źródło: Skandia