Tworzenie stron www

Zależało nam na współpracy z firmą, która będzie obsługiwała serwis azubezpieczenia.pl we wszystkich aspektach. Okazała się nią Agencja webrange, z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleniu.
W zakresie współpracy znalazły się działania pozwalające na uruchomienie serwisu. Projekt graficzny strony, jej optymalizacja pod wyszukiwarki, sprawny system zarządzenia treścią, przejrzystość dla użytkowników. Działania były na bieżąco omawiane, monitorowane i wykonywane w terminie. Agencja przejawiała własną inicjatywę, proponując różne rozwiązania i sposoby podejścia do zleconych zadań. Współpraca nie zakończyła się po etapie projektu i wdrożenia, jego kontynuacją stały się działania z zakresu SEO, czyli pozycjonowanie serwisu w internecie.

Agencja interaktywnaOferta Agencji webrange jest szeroko rozbudowana, pozwalająca spełnić wymagania serwisów i sklepów internetowych, niezależnie od skali ich rozwoju i działania. Określić ją można mianem full-service, obejmuje bowiem prace związane z powstaniem strony, wdrożeniem, bieżącą obsługą, pozycjonowaniem. Agencja angażuje się w tworzenie nowych serwisów i sklepów, wykonuje audyty SEO i UX dla już istniejących, obsługując je w zakresie content marketingu, pozycjonowania, kampanii PCC, z Google Ads na czele. Jej działania pozwalają na zidentyfikowanie konkurencji, wskazanie możliwych sposobów i ścieżek rozwoju i dotarcia do klienta docelowego, czyli realizacji celów biznesowych, pozwalających na zwiększenie sprzedaży w sklepie czy ruchu na stronie.