Link4 najlepszym towarzystwem oferującym ubezpieczenia komunikacyjne direct

0
1078
Głosami konsumentów marka LINK4 uzyskała pierwsze miejsce w kategorii „Ubezpieczenia samochodowe direct” w programie „Konsumencki Lider Jakości 2012”

Konsumencki Lider Jakości 2012″ to program realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie niezależnych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku.

Wśród firm oferujących ubezpieczenia komunikacyjne direct najlepszym towarzystwem okazało się LINK4. W opiniach konsumentów LINK4 umożliwia najwygodniejszą formę ubezpieczenia samochodu, jest firmą najdłużej działającą na rynku, mającą wielu klientów, wiarygodną, oferującą korzystne ceny ubezpieczeń oraz zniżki za kontynuacje. Ponadto kojarzy się respondentom z ciekawą reklamą telewizyjną.

Trzy najlepsze firmy oferujące ubezpieczenia komunikacyjne direct 

Badania realizowane były na przełomie sierpnia i września 2012 roku. Zastosowano tradycyjne kwestionariusze, a także ankiety elektroniczne. Badania zostały przeprowadzone na grupie 4326 respondentów.

Źródło: Link4