50 zł w prezencie za zakup ubezpieczenia LOCUM w BZ WBK-Aviva

0
1097

Osoby, które do 31 marca zdecydują się na ubezpieczenie domu lub mieszkania LOCUM w Banku Zachodnim WBK otrzymają 50 zł w prezencie. Kolejne 50 zł zyskają, jeżeli zdecydują się również na ubezpieczenie chroniące budżet domowy i ubezpieczenie karty do konta.

Wykupienie ubezpieczenia to przede wszystkim możliwość uzyskania wsparcia w momencie poniesienia szkody. W BZ WBK-Aviva to również dostęp do fachowców realizujących naprawy domowe. Równolegle z promocją BZ WBK-Aviva wprowadziło bardzo zmiany w ubezpieczeniu domów i mieszkań, dzięki m.in. rozszerzeniu standardowego zakresu usług o pakiet Home Assistance. Klienci mogą liczyć np. na pomoc hydraulika, ślusarza, elektryka, specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV lub sprzętu PC.

W przypadku wystąpienia awarii, towarzystwo może zorganizować wizytę fachowca oraz pokryć koszty jego dojazdu i robocizny. Przy poważnych zdarzeniach Klient i jego rodzina mogą zostać umieszczeni w hotelu, a ich dobytek będzie przetransportowany lub odpowiednio zabezpieczony. Rozszerzona została także lista ryzyk objętych ubezpieczeniem domu, np. o szkody powstałe wskutek przepięcia. W ramach ubezpieczenia ochroną od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji objęte są również stałe elementy budynku do limitu 15 tys. zł.

„Tylko w ciągu ostatniego roku Towarzystwo BZ WBK-Aviva wypłaciło klientom Banku Zachodniego WBK odszkodowania z tytułu ubezpieczenia LOCUM na kwotę ponad 1,5 mln zł, oferując pomoc finansową 1,3 tys. Klientom. Liczymy, że dodatkowy promocyjny bonus oraz włączenie do oferty pakietu Home Assistance przekona szczególnie niezdecydowane osoby, że warto chronić swój majątek – mówi Jerzy Bogaczyk, produkt manager w BZ WBK-Aviva Towarzystwie Ubezpieczeń.

Promocja ubezpieczeń trwa do 31 marca. BZ WBK-Aviva przygotowało także specjalną ofertę dla klientów, którzy chcieliby z niej skorzystać w późniejszym okresie. Osoby chcące skorzystać z promocji powinny zgłosić się do oddziałów Banku Zachodniego WBK.

Informacje o promocji klienci znajdą na plakatach, ulotkach oraz na stronie bzwbkaviva.pl

źródło: BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń