Tytuł Perła Polskiej Gospodarki dla BZ WBK-Aviva

0
989

BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych zostało uhonorowane prestiżowym tytułem Perła Polskiej Gospodarki. Firma zdobyła pierwsze miejsce w kategorii perły sektora finansowego oraz czwarte miejsce w kategorii perły duże w X edycji konkursu.

To dla nas bardzo ważne wyróżnienia oraz nagroda za wysoką efektywność działania i konsekwentny rozwój biznesu. Tytuł Perła Polskiej Gospodarki potwierdza przynależność BZ WBK-Aviva do elitarnego grona polskich firm finansowych –komentuje Krzysztof Charchuła, prezes zarządu BZ WBK-Aviva Towarzystw Ubezpieczeń.

Ranking Perły Polskiej Gospodarki organizowany jest od dziecięciu lat i klasyfikuje najbardziej efektywne polskie firmy na wskaźnikach opracowanych przez ekspertów Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Pozycja na liście rankingowej nie zależy tylko od wielkości przychodów, ale także od efektywności, dynamiki i płynności finansowej.

Tegoroczną edycję rankingu honorowym patronatem objęli wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak oraz prezes Polskiej Akademii Nauk, prof. Michał Kleiber. Wręczenie nagród odbyło się 16 listopada podczas uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Tytuł Perła Polskiej Gospodarki jest dla BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych kolejnym wyróżnieniem. Firma zdobyła już dwukrotnie tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi. Z kolei BZ WBK-Aviva spółka życiowa otrzymała w ubiegłym roku tytuł Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej.

Źródło: BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A.