Bony za pakietowe ubezpieczenie komunikacyjne w Aviva

0
1165

Do 30 grudnia br. każdy klient, wyliczający składkę przez internet i decydujący się na zakup ubezpieczenia pakietowego, czyli OC+AC otrzyma od Aviva bon upoważniający do usługi hydrofobizacji szyby samochodu w sieci NordGlass.

Zabieg hydrofobizacji polega na pokryciu szyby specjalną, niewidoczną powłoką, która zwiększa odporność na zabrudzenia, pozwala na samoczynne zmywanie zabrudzeń w czasie jazdy, a przy prędkości od 80 km/h – na odpływ wody z szyby bez użycia wycieraczek. Hydrofobizacja jest szczególnie polecana zimą, gdyż poprawia widoczność dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo jazdy.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wyliczyć składkę za ubezpieczenie pakietowe na stronie aviva direct, i wykupić polisę OC i AC drogą telefoniczną lub directową. Kupon zostaje wysłany poczta po opłaceniu składki. Można go bezpłatnie wykorzystać w sieci serwisów szyb samochodowych NordGlass.

Dodatkowo Aviva oferuje 5% zniżki w składce klientom, którzy wykupią ubezpieczenie online oraz dodatkowo 4% zniżki dla tych, którzy opłacą składkę kartą kredytową.

źródło: Aviva