Nowe ubezpieczenie w ofercie Nordea Polska TUnŻ

0
994

Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie wprowadziło do sprzedaży kolejny produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału. Grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie Nordea Gwarant – Mocny Kwintet jest oparte o kursy pięciu walut: tureckiej liry, rosyjskiego rubla, meksykańskiego peso, brazylijskiego reala oraz indyjskiej rupii, w relacji do euro. Klient zyskuje wraz ze wzrostem wartości koszyka wspomnianych walut.

Nordea Gwarant – Mocny Kwintet to produkt roczny (okres trwania umowy ubezpieczenia 16 marca 2012 r.– 27 maja 2013 r.) dostępny w dwóch wersjach: z 98% lub 100% gwarancją zainwestowanego kapitału (pod warunkiem nie wycofania środków do ostatniego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia zawartej na czas określony).

W Nordea Gwarant – Mocny Kwintet nie występują opłaty wstępne. Produkt nie jest również obciążony podatkiem od zysków kapitałowych ani od spadków czy darowizn.
Nordea Gwarant – Mocny Kwintet jest dostępny w Nordea Polska TUnŻ oraz w oddziałach Nordea Bank Polska od 19 marca do 13 kwietnia 2012 r.

źródło: Nordea Polska TUnŻ