TUnŻycie Warta wyróżniona przez redakcję Home & Market

0
1049

TUnŻ WARTA została zwycięzcą plebiscytu „Srebrny Parasol” w kategorii Ubezpieczenia na Życie. W rankingu poddano analizie 5 lat działalności polskich spółek ubezpieczeniowych pod kątem osiąganych wyników finansowych i składanych skarg do Rzecznika Ubezpieczonych.

„Srebrny Parasol” jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję Home & Market towarzystwom ubezpieczeniowym, które osiągają najlepsze wyniki finansowe i oceny klientów. W tegorocznym rankingu najlepiej ocenione w kategorii „Ubezpieczenia na Życie” zostało TUnŻ WARTA. Na ten świetny wynik wpłynęła ocena pięciu lat działalności firmy – średnia ważona wielkości i dynamiki składki przypisanej brutto oraz liczby i dynamiki skarg do Rzecznika Ubezpieczonych.

W uzasadnieniu przyznania w tym roku Srebrnego Parasola życiowej WARCIE Home & Market napisał: „za wieloletni wkład w przekonywanie polskiego społeczeństwa, że warto się ubezpieczać. Za zakrojone na szeroką skalę kampanie promocyjne, które przynosiły popularność samej spółce, ale też stanowiły informację dla Polaków, że powinni pomyśleć o swojej przyszłości i bezpieczeństwie. W ramach tej troski o Polaków powstało Indywidualne Ubezpieczenie Posagowe – Kolorowa Przyszłość – specjalny program skierowany do osób, które chcą zadbać o przyszłość dziecka, za który także pragniemy wyróżnić TUnŻ Warta.”

Źródło: Warta