Zmiany w ofercie produktów zdrowotnych Signal Iduna

0
1029

Signal Iduna wprowadziła zmiany w swojej ofercie produktowej. Modyfikacji uległo dotychczasowe ubezpieczenie zdrowotne Pełnia Zdrowia, powstały także dwa nowe produkty dla Klienta grupowego – Twoja Zdrowa Firma oraz Pełnia Zdrowia Start dla Firm.

Pełnia Zdrowia to program opieki medycznej zapewniający pełny zakres usług ambulatoryjnych oraz organizację i finansowanie leczenia szpitalnego w sieci medycznej, obejmującej ponad 650 placówek na terenie całej Polski. Obecnie klienci mają do wyboru trzy pakiety: Indywidualny, Rodzinny oraz Szpitalny. Każdy z nich posiada trzy warianty różniące się zakresem oferowanych świadczeń. Maksymalny wiek Ubezpieczonego to 60 lat, SIGNAL IDUNA przewiduje jednak możliwość kontynuacji polisy indywidualnej do 70. roku życia przy spełnieniu odpowiednich warunków.

Nowym produktem w portfolio SIGNAL IDUNA jest Twoja Zdrowa Firma – ubezpieczenie skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw z możliwością zawarcia umowy przy grupie już od 3 osób. Każda oferta jest przygotowywana według indywidualnych potrzeb klienta i charakteryzuje się spersonalizowaną kwotacją. Klient ma do wyboru 6 pakietów z różnym zakresem świadczeń, przy czym w każdym może być zawarta medycyna pracy.

Drugim nowym produktem wprowadzonym do sprzedaży jest Pełnia Zdrowia Start dla Firm – ubezpieczenie zdrowotne dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom zlokalizowanym w Warszawie i jej okolicach. Świadczenia realizowane są w placówce medycznej SIGNAL IDUNA przy Al. Jana Pawła II 15, co jest gwarancją najwyższej jakości usług.

– Zmiany, jakie wprowadziliśmy w naszej ofercie w kwietniu, są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie ubezpieczeniami zdrowotnymi na polskim rynku – podsumowuje dr Jan Myszkowski, Prezes Zarządu SIGNAL IDUNA w Polsce. – Klientom indywidualnym daliśmy możliwość kontynuacji ubezpieczenia aż do 70. roku życia – czyli o co najmniej 5 lat dłużej niż standard rynkowy. Teraz także małe firmy znajdą w naszej ofercie dopasowane do ich potrzeb ubezpieczenia. Nasza koncepcja „We take care” i troska, jaką otaczamy klientów, rozpoczynają się już od momentu przygotowania atrakcyjnych produktów z możliwością ich modyfikacji i dostosowania do indywidualnych oczekiwań.

źródło: SIGNAL IDUNA