Nowe warianty assistance samochodowego w Generali

0
1357

Europ Assistance Polska wraz z Generali opracowały nowe pakiety usług assistance dla kierowców. Oferta dostępna jest w trzech wariantach: STANDARD, KOMFORT i LUX, przy czym wariant STANDARD oferowany jest nieodpłatne do wszystkich ubezpieczeń AC.

Kierowcy, którzy zakupią ubezpieczenie OC i AC w Generali, będą mogli skorzystać z assistance STANDARD, gwarantującego natychmiastową i całodobową pomoc w razie kradzieży pojazdu lub wypadku. Klienci, oprócz pomocy informacyjnej, będą mogli liczyć również na nieodpłatne holowanie unieruchomionego pojazdu do najbliższego warsztatu naprawczego.

Kierowcy zainteresowani rozszerzeniem pakietu assistance, mają do dyspozycji wariant pomocy KOMFORT i LUX, które gwarantują pomoc nie tylko w sytuacji kradzieży lub wypadku, ale także awarii samochodu obejmującej m.in. uszkodzenie, zagubienie lub zatrzaśnięcie kluczyków, rozładowanie akumulatora, brak lub użycie niewłaściwego paliwa, a także uszkodzenie ogumienia. Oba warianty obejmują swoim zakresem zdarzenia na terenie Polski i Europy.

– Zarówno wariant KOMFORT, jak i LUX gwarantują pomoc w postaci holowania, usprawnienia pojazdu, dowozu paliwa, organizacji kontynuacji podróży innymi środkami transportu lub organizacji pojazdu zastępczego, a także zakwaterowania dla kierowcy i pasażerów na czas naprawy uszkodzonego samochodu. Warianty różnią się limitami wykorzystania świadczeń oraz sumami ubezpieczenia – dodaje Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Handlowego w Europ Assistance Polska.

W wariancie LUX, kierowcy dodatkowo mogą skorzystać z usług concierge, a w razie unieruchomienia pojazdu wskutek wypadku poza granicami kraju otrzymują pierwszeństwo naprawy w sieci preferowanych serwisów.

Źródło: Grupa Europ Assistance