Zniżka na ubezpieczenie AXA Travel dla posiadaczy kart płatniczych Credit Agricole

0
1200
Klub Rabatowy Credit Agricole wspólnie z AXA TUiR oferują posiadaczom kart płatniczych banku 10 proc. zniżkę na ubezpieczenia turystyczne AXA Travel.

Klienci Credit Agricole mogą skorzystać z trzech rodzajów pakietów ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie Travel przeznaczone jest dla wyjeżdżających za granicę w celach służbowych lub prywatnych. Travel Sport to z kolei propozycja dla osób aktywnych, uprawiających amatorsko lub zawodowo różne dyscypliny sportu, w tym także te wysokiego ryzyka (np. nurkowanie, rafting, myślistwo) oraz sporty ekstremalne (m.in. skoki ze spadochronem i paralotniarstwo). Natomiast ostatni pakiet umożliwia ubezpieczenie się od kosztów związanych z koniecznością anulowania biletu lotniczego z powodu m.in. nieszczęśliwego wypadku i nagłego zachorowania. Ubezpieczenie pokrywa koszty biletu do równowartości 1000 EUR.

Klub Rabatowy obejmuje w tej chwili ponad 8.800 sklepów i jest największym programem tego typu w kraju. Współpracuje z partnerami różnych branż. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4F, Fotojoker, Pizza Dominium, Liberty Direct i LINK4), jak również lokalne sklepy.

Źródło: Credit Agricole