Nowa promocja dla klientów MultiBanku i mBanku

0
1087

MBank oraz MultiBank zorganizowali dla swoich klientów promocję,  łączącą produkt ubezpieczeniowy z „moneyback”. Wystarczy wykupić ubezpieczenie OC lub AC w mBanku lub MultiBanku, a od transakcji dokonanych na wybranej stacji benzynowej otrzymają 5% zwrotu.

Usługa „moneyback”, polegająca na możliwości uzyskania kilkuprocentowego zwrotu za zakupy wykonane kartą płatniczą, jest znana klientom mBanku. Teraz rozwiązanie to, dostępne do tej pory wyłącznie z produktami bankowymi, po raz pierwszy w Polsce powiązano z produktem ubezpieczeniowym.

Klienci, którzy do 31 grudnia 2011r.  wykupią ubezpieczenie komunikacyjne w mBanku lub w MultiBanku i za zakupy na stacjach benzynowych będą płacić kartami banku, otrzymają zwrot 5 % wydanej kwoty. Promocja obowiązuje przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia okresu ubezpieczenia i dotyczy wszystkich stacji benzynowych w kraju i zagranicą.

– W dzisiejszych czasach trudno jest konkurować samą ceną. Dlatego towarzystwa ubezpieczeniowe szukają nowych sposobów na przyciągnięcie klienta. Aby zachęcić do zakupu ubezpieczenia, oferują do polis benefity, takie jak np. dodatkowe zniżki na zakup innych polis czy nawet nawigacje GPS. Promocje łączące atrakcyjną ofertę z możliwością oszczędności zachęcają klientów do szukania nowych rozwiązań ubezpieczeniowych.  Budowanie atrakcyjności produktu poprzez dodatkowe promocje wydaje się być aktualnym trendem na rynku i przyszłym obszarem silnej rywalizacji – mówi Piotr Puchalski, naczelnik Wydziału Produktów Ubezpieczeniowych, odpowiedzialny za ofertę mBanku i MultiBanku.

źródło: mBank