Nowa propozycja ubezpieczeniowa dla samochodów firmowych

0
1037

Firmy, które do końca 2011r. sfinansują nowy samochód osobowy w BZ WBK Leasing będą mogli skorzystać z udzielonego przez spółkę pakietu ubezpieczeń samochodowych, w 2012 r. odnowią polisę ubezpieczeniową w tej samej cenie.

Ze względu na stale rosnące ceny polis samochodowych, które najbardziej dotykają przedsiębiorców, postanowiliśmy właśnie do nich skierować nową propozycję ubezpieczeń komunikacyjnych –  twierdzi Mariusz Włodarczyk, członek zarządu BZ WBK Leasing.

Nowa oferta, realizowana przez TUiR Warta oraz STU Ergo Hestia, pozwala na odnowienie ubezpieczenia w 2012 r. z taką samą składką jaka była zaoferowana w 2011r. W ramach promocji klient BZ WBK Leasing, który sfinansuje nowy samochód osobowy i wykupi ubezpieczenie o sumie min. 40 tys. zł otrzyma pełny pakiet ubezpieczeń: OC, AC, NNW oraz assistance. Z oferty mogą skorzystać te firmy, które w BZ WBK Leasing finansują flotę liczącą nie więcej niż pięć samochodów, a w pierwszym roku trwania polisy wykażą się bezszkodowością.

W BZ WBK Leasing konsekwentnie od kilku lat poszerzamy ofertę produktów ubezpieczeniowych, również z uwagi na fakt, że rozwiązania dotyczące kompleksowej ochrony finansowanego przedmiotu oraz prowadzonego biznesu są najbardziej pożądanymi przez klientów produktami uzupełniającymi ofertę leasingu – podkreśla Mariusz Włodarczyk.

(AM, źródło: BZ WBK Finanse & Leasing)