Konkurs na Facebooku organizowany przez Ergo Hestię

0
1037

„Młodzi na Podium!” to nazwa konkursu organizowanego na profilu marki Ergo Hestii – You Can Drive w serwisie społecznościowym Facebook. Akcja jest skierowana do młodych użytkowników, którzy poważnie myślą o swoim rozwoju oraz przyszłej karierze zawodowej. Konkurs jest elementem kampanii „Za młodzi się wściekli”, która promuje ubezpieczenia dla młodych kierowców.

Konkurs rozpoczął się 25 września i potrwa do 8 października 2012 r. Aby wziąć udział w rywalizacji, uczestnik powinien wykonać zadanie wskazane w aplikacji w serwisie Facebook: „Opisz nam swoje dojrzałe plany zrodzone w młodej głowie”. Opis musi zawierać konkretny pomysł na rozwój osobisty uczestnika, a tym samym w przyszłości, możliwość realizacji określonych planów związanych z życiem zawodowym lub osobistym. Uczestnik wskazuje nazwę kursu, szkolenia, studiów, warsztatów, które pomogą mu ten cel zrealizować. Ma na to tylko 5 minut. Jeśli zaprosi 5 znajomych do aplikacji, wówczas blokada czasu zostanie zdjęta. Zwycięzców konkursu wybierze Komisja Konkursowa.

„Młodzi ludzie z coraz większą świadomością decydują o swojej przyszłości. Nie tylko kształcą się, ale również bardzo często łączą naukę z normalną pracą. Nasz konkurs ma na celu promowanie tak odpowiedzialnych i dojrzałych postaw” – mówi Maciej Kuźmicz, Dyrektor Biura Komunikacji Ergo Hestii.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które posiadają zweryfikowane konto w serwisie Facebook oraz do końca jego trwania nie przekroczyły 30-go roku życia.  Nagroda główna, to dofinansowanie kursu, szkolenia, studiów czy warsztatów wskazanych przez uczestnika w wysokości do 10 tys. zł. brutto. Całość zostanie wpłacona na konto uczelni lub instytucji, która realizuje wskazany przez uczestnika kurs, studia lub warsztaty. Ponadto w konkursie zostaną przyznane dwie nagrody dodatkowe, których wysokość wyniesie do 2, 5 tys. zł. brutto.

Źródło: Ergo Hestia