Rabaty w punktach usługowych dla posiadaczy SIGNAL IDUNA Card

0
1050

Posiadacze ubezpieczenia turystycznego SIGNAL IDUNA Card są uprawnieni do korzystania ze zniżek, które oferowane są w wielu punktach usługowych w całej Polsce.

System rabatów jest regularnie poszerzany – obecnie w ofercie znajduje się ponad 70 usługodawców, proponujących atrakcyjne zniżki dla ubezpieczonych w SIGNAL IDUNA. Na liście znajdują się m.in.: biura podróży, szkoły, sklepy internetowe i wiele innych. Szczegóły dotyczące oferowanych rabatów dostępne są na stronie internetowej www.signal-iduna.pl/znizki.

SIGNAL IDUNA Card to całoroczne ubezpieczenie turystyczne przygotowane z myślą o młodych ludziach pomiędzy 12 a 30 rokiem życia, ceniących sobie swobodę, kochających sport i podróże. Dostępne są 4 warianty SIGNAL IDUNA Card: SIC Polska (50 zł), SIC World (64 zł), SIC World Sport (111 zł), SIC World Sport Plus (136 zł). Wszystkie z nich zawierają ubezpieczenie OC i NNW oraz ubezpieczają amatorskie uprawianie sportu, w tym również surfingu, windsurfingu i kitesurfingu.

Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA Card można kupić w zaledwie kilka minut przez Internet pod adresem http://online.signal-iduna.pl, w regionalnych oddziałach SIGNAL IDUNA oraz w wybranych biurach podróży.

SIGNAL IDUNA Card została wyróżniona przez branżowy magazyn „Home&Market” w kategorii „Ubezpieczenia dla klienta indywidualnego” w plebiscycie „Ordery Finansowe 2011”.

Źródło: Signal Iduna