Rozszerzona oferta ubezpieczenia majątku w BZ WBK-Aviva

0
1069

W oddziałach Banku Zachodniego WBK dostępna jest nowa promocja. Klient, który podpisze z bankiem umowę na ubezpieczenie domu lub mieszkania LOCUM może otrzymać 50 zł w prezencie. Oprócz tego, może otrzymać drugie 50 zł, jeżeli dodatkowo do ubezpieczenia domu lub mieszkania, zakupi ubezpieczenie chroniące budżet domowy (OCHRONA PŁATNOŚCI) i ubezpieczenie karty do konta.

Do ubezpieczenia domu i mieszkania w BZ WBK-Aviva dołączyła pakiet Home Assistance, który umożliwia klientom m.in. dostęp do fachowców realizujących naprawy domowe. W ramach tej usługi ubezpieczony może liczyć na pomoc np. hydraulika, ślusarza, elektryka, specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV lub sprzętu PC. W razie wystąpienia zdarzenia Ubezpieczyciel może zorganizować wizytę fachowca oraz pokryć koszty jego dojazdu i robocizny. W razie poważniejszych zdarzeń ubezpieczony i jego rodzina mogą liczyć na tymczasowy pobyt w hotelu, a majątek zostanie przetransportowany lub odpowiednio zabezpieczony.

W ramach ubezpieczenia została również poszerzona lista ryzyk objętych ubezpieczeniem domu np. o szkody powstałe wskutek przepięcia. W ramach ubezpieczenia ochroną objęte mogą zostać także stałe elementy budynku od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji do limitu 15 tys. zł.  Zwiększył się również zakres oraz sumy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym w stosunku do osób trzecich za szkody powstałe na terenie całego kraju np.: wskutek uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, rowerzysty, rekreacyjnego uprawiania sportu.

– Zauważyliśmy większe zainteresowanie klientów ofertą ubezpieczeń mieszkaniowych i ich większą świadomość w tym zakresie. Nowy produkt jeszcze lepiej zaspakaja potrzebę kompleksowej ochrony nieruchomości. Chcielibyśmy aby dodatkowa promocja zachęciła klientów, do ubezpieczenia swojego majątku, na który przecież pracujemy niekiedy całe życie – mówi Jerzy Bogaczyk, produkt manager w BZ WBK–Aviva Towarzystwie Ubezpieczeń.

Z promocji można skorzystać do 31 marca. BZ WBK-Aviva przygotowało także specjalną ofertę dla klientów, którzy chcieliby z niej skorzystać w późniejszym okresie. Osoby chcące skorzystać z promocji powinny zgłosić się do oddziałów Banku Zachodniego WBK.

Informacje o promocji klienci znajdą na plakatach, ulotkach oraz na stronie bzwbkaviva.pl

źródło: BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń