Dostęp online do inwestowanych środków w Open Life TU Życie

0
992

Bezpieczeństwo i bezpośrednią kontrolę nad inwestowanymi środkami z każdego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę zapewnia portal transakcyjny Open Life Towarzystwa Ubezpieczeń Życie S.A.

Kompleksowość i intuicyjność portalu Open Life przenoszą kontakt ubezpieczonego z towarzystwem ubezpieczeń w wymiar wirtualny. Ubezpieczyciel podchodzi bowiem do rynku innowacyjnie i profesjonalnie. Dotyczy to nie tylko konstrukcji produktów, ale i kontaktu z klientami.

– Uznaliśmy, że zaufanie klientów, najlepiej widoczne za sprawą miliarda złotych składki brutto, zebranego po zaledwie 7 miesiącach działalności, zobowiązuje do jak najszybszego umożliwienia im łatwego dostępu do zakupionych produktów – wyjaśnia Krzysztof Bukowski, prezes zarządu Open Life TU Życie S.A.

Alokacja tu i teraz

Klienci Open Life za pośrednictwem portalu transakcyjnego sprawdzą saldo rachunków udziałów w poszczególnych ubezpieczeniach, uzyskają informacje na temat wartości jednostek, historii transakcji, zmienią swoje dane kontaktowe czy po prostu skontaktują się z ubezpieczycielem. W zależności od konstrukcji produktu mogą także online dokonać zmiany podziału składki bieżącej oraz przenosić środki pomiędzy rachunkami udziałów.
– Rynki finansowe wciąż cechuje duża zmienność. Odpowiedzią Open Life jest zaoferowanie klientom produktów elastycznych, które nawet przy wieloletniej perspektywie inwestycyjnej pozwalają na bieżąco na owe zmiany reagować, chociażby poprzez alokację środków. W dzisiejszych czasach, przy obecnym poziomie rozwoju komunikacji, „na bieżąco” oznacza „online” – zauważa Piotr Nowak, członek zarządu Open Life TU Życie S.A.

Bezpieczeństwo priorytetem

Open Life, umożliwiając ubezpieczonym bezpośrednie zarządzanie finansami, cały czas ma na uwadze także bezpieczeństwo transakcji. Połączenie z portalem transakcyjnym jest szyfrowane, a wszystkie dyspozycje składane za jego pośrednictwem są potwierdzane przy pomocy kodu przesyłanego SMS-em na telefon komórkowy klienta.

– Tak jak stale pracujemy nad nowymi produktami, wsłuchując się w oczekiwania rynku i zmieniając go, tak samo będziemy rozszerzać nasz portal transakcyjny o nowe funkcjonalności, umożliwiające klientom jeszcze pełniejszą kontrolę nad powierzonymi nam środkami – deklaruje Izabela Śliwowska, członek zarządu Open Life TU Życie S.A. – Nie zapominamy także o ekologii. Szacujemy, że portal umożliwi ograniczenie tradycyjnej, papierowej korespondencji z klientami nawet o 70-80 procent – dodaje.

źródło: Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie