Skandia Compact – nowe ubezpieczenie w Skandia Życie TU

0
1117

W ramach akcji promocyjnej „Wejdź i sięgnij po więcej” Skandia Życie TU S.A. wprowadziła do oferty nowe ubezpieczenie „Skandia Compact”. Produkt wyróżnia się konstrukcją finansową, która zapewnia klientom większą elastyczność w dostępie do kapitału. Osoby, które do 31 maja 2013 roku zdecydują się na polisę „Skandia Compact”, będą mogły skorzystać z opcji zwiększenia alokacji składki regularnej o 10 proc. jej wartości w pierwszym roku umowy.

Skandia Compact” to produkt regularnego oszczędzania dedykowany dla osób ceniących możliwość dostępu do środków w trakcie okresu inwestycyjnego. Ubezpieczenie pozwala na pełną wypłatę zgromadzonego kapitału już po dziesiątym roku ubezpieczenia.

Dodatkowo, aby zapewnić klientom większą elastyczność w zarządzaniu własnymi finansami, w ramach produktu „Skandia Compact” wysokość wypłat kapitału bazowego w dwóch pierwszych latach umowy wynosi 50 proc. Równocześnie produkt gwarantuje pełny dostęp do środków zgromadzonych w ramach części wolnej rachunku – czyli tworzonej na podstawie składek dodatkowych oraz składek regularnych, należnych po pierwszych 7 latach umowy ubezpieczenia.

Rynek finansowy staje się coraz bardziej konkurencyjny. Rośnie świadomość klientów oraz oczekiwania w zakresie serwisu i indywidualnego dopasowania produktów. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek „Skandia Compact”. Dzięki nowej konstrukcji finansowej, produkt zapewnia znacznie bardziej elastyczny dostęp do środków, stosownie do potrzeb klientów, umożliwiając jednocześnie stopniowe budowanie kapitału w dłuższej perspektywie czasowej” – mówi Krzysztof Żukowski, Dyrektor Sprzedaży Skandia Życie TU S.A.

Dla zwiększenia wygody, osoby które zdecydują się na podpisanie umowy ubezpieczenia „Skandia Compact” otrzymają możliwość wyboru składki miesięcznej, kwartalnej, półrocznej lub rocznej, dopasowując sposób oszczędzania do własnych preferencji i możliwości finansowych. Dodatkowo, w ramach akcji „Wejdź i sięgnij po więcej” klienci będą mogli skorzystać z opcji zwiększenia alokacji składki regularnej o 10 proc. jej wartości w pierwszym roku umowy. Promocja trwa do 31 maja 2013 r.

Źródło: Skandia Życie TU S.A.