HDI Asekuracja uruchamia infolinię na czas Euro 2012

0
1071

HDI Asekuracja uruchomiła dodatkową opcję infolinii na czas Euro 2012 – z obsługą w języku angielskim. Rozwiązanie jest adresowane do kibiców spoza Polski, którym zdarzy się szkoda w naszym kraju.

Chcielibyśmy, aby kibicom pobyt w naszym kraju kojarzył z dużymi emocjami, ale wyłącznie sportowymi. Dlatego również HDI przygotowuje się do mistrzostw, by w przypadku wystąpienia szkody zapewnić obcokrajowcom najwyższy poziom obsługi – mówi Bogdan Szymczak, dyrektor Departamentu Likwidacji Szkód w HDI Asekuracja. W związku z tym od 8 czerwca w ramach obecnej infolinii HDI uruchomiona została dodatkowa funkcja dedykowana obcokrajowcom, dostępna po wybraniu cyfry 9. Dzwoniąc na infolinię kibic uzyska niezbędne informacje związane z postępowaniem w przypadku wystąpienia szkody, a także będzie mógł zgłosić szkodę. Infolinia będzie obsługiwana przez wykwalifikowanych pracowników HDI specjalizujących się w likwidacji szkód.

Infolinia dla kibiców uruchomiona na czas Mistrzostw Europy (od 8 czerwca do 1 lipca) będzie działała od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Źródło: HDI Asekuracja