Signal Iduna wprowadza do sprzedaży internetowej ubezpieczenie zdrowotne

0
1104

SIGNAL IDUNA uzupełniła swoją ofertę ubezpieczeń sprzedawanych przez Internet o ubezpieczenie Pełnia Zdrowia Start, dedykowane mieszkańcom Warszawy i okolic.

Pełnia Zdrowia Start to propozycja opieki medycznej dla Klientów indywidualnych. Zapewnia bezgotówkowe i nielimitowane korzystanie ze świadczeń w Centrum Medycznym SIGNAL IDUNA znajdującym się w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 15. Niekwestionowanym atutem ubezpieczenia jest tzw. premia gwarancyjna – SIGNAL IDUNA jako pierwszy ubezpieczyciel na rynku wypłaca po każdym pełnym roku trwania polisy premię w wysokości 200 PLN w przypadku, gdy Klient nie korzysta ze świadczeń.

W uruchomionej pod koniec stycznia br. internetowej platformie sprzedażowej SIGNAL IDUNA dostępne są obecnie, oprócz Pełni Zdrowia Start, 3 ubezpieczenia:

  • UBR/UBTR Ubezpieczenie na życie i dożycie z gwarantowaną wypłatą składek i ubezpieczeniem NNW – jedyne na polskim rynku ubezpieczenie na życie sprzedawane przez Internet.
  • SIGNAL IDUNA Card – ubezpieczenie turystyczne skierowane do osób w wieku 12-30 lat dostępne w 4 wariantach.
  • Bezpieczne Podróże – kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa dla osób wyjeżdżających za granicę, w wariantach Travel i Business.

SIGNAL IDUNA planuje w najbliższych miesiącach wprowadzenie do sprzedaży internetowej kolejnych ubezpieczeń ze swojego portfolio.

Źródło: Signal Iduna