Kody zniżkowe na pakiet komunikacyjny w Liberty Direct

0
1118

Rusza akcja promocyjna Liberty Direct skierowana do fanów strony „Bezpieczny Mały Pasażer” na Facebooku. Osoby, które do 27 czerwca 2012r. podczas zakupu pakietu OC i AC w Liberty Direct podadzą kod dostępny na www.facebook.com/BezpiecznyMalyPasazer otrzymają 10% zniżki na polisy.

„Bezpieczny Mały Pasażer” to fanpage, który angażuje internautów w dyskusję na temat odpowiedniej opieki nad dziećmi podczas jazdy samochodem. Na stronie można znaleźć informacje i porady ekspertów ułatwiające podróżowanie z najmłodszymi, a także poradniki, gry i zabawy edukacyjne dla dzieci. Strona ma blisko 20 tys. fanów.

Ubezpieczenia ze zniżką można kupić przez internet na stronie www.libertydirect.pl lub telefonicznie – dzwoniąc do pod numer telefonu Biura Obsługi Klienta: 1 9521. Promocja skierowana jest do osób, które dotychczas nie były klientami Liberty Direct.

Osoby, które zdecydują się na ubezpieczenie samochodu będą mogły skorzystać z szerokiej ochrony oferowanej w ramach pakietu OC z Mini Assistance i AC Standard, który obejmuje:

  • Szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu lub jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek wystąpienia huraganu, gradu, powodzi czy pożaru.
  • Pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego oraz pomoc informacyjną.

Źródło: Liberty Direct