Rusza kampania reklamowa Proama

0
1053

13 lutego rusza kolejna odsłona reklamowa Proama. Ubezpieczyciel będzie promował w niej 70% zniżki Bonus Malus dla bezszkodowych kierowców.

Po dwóch tygodniach kampanii wizerunkowej, nawiązującej  do ponad stuletniej historii firmy oraz podkreślającej główny wyróżnik ubezpieczyciela na polskim rynku – Osobistego Doradcę, który będzie opiekował się klientem przez cały okres trwania ubezpieczenia, przyszedł czas na promocję oferty.

Nowa kampania Proama prezentuje swoją ofertę na polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych – 70% zniżkę na ubezpieczenie AC i OC dla bezszkodowych kierowców. W spocie występuje zespół profesjonalistów Proama, zgodnie z pozycjonowaniem marki. Specjaliści pracują nad przygotowaniem najlepszej oferty dla klientów. Na koniec spotu podkreślony jest Osobisty Doradca.

Kreacje do telewizji przygotowała Agencja Change Integrated.Za planowanie i zakup mediów tradycyjnych odpowiedzialny jest: dom mediowy Mediacom. Przygotowaniem działań Proama w internecie – kreacjami i zakupem powierzchni -zajęła się firma HypermediaIsobar.

Proama rozpoczęła działalność w Polsce od sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych: pakietów OC i AC, obudowanych w pełny wachlarz produktów dodatkowych. Proama będzie stosowała w kontaktach z klientami wiele kanałów: internet, telefon oraz multiagencje.

Źródło: Proama