Oszczędzanie z nagrodami w BPH TFI

0
1133

BPH TFI rozpoczyna nowy duży konkurs „Oszczędzaj na IKE i wygrywaj nagrody”, w którym do zdobycia jest łącznie ponad 1000 atrakcyjnych upominków. Aby wziąć w nim udział wystarczy założyć IKE BPH TFI, wybrać upominek i odpowiedzieć na dwa pytania nt. oszczędzania na emeryturę. Konkurs potrwa do 31 sierpnia 2013 r.

„Oszczędzaj na IKE i wygrywaj nagrody” to już trzeci, a zarazem ostatni tak duży konkurs BPH TFI, w którym do zdobycia jest ponad 1000 upominków. Mogą w nim uczestniczyć wszystkie osoby, które do 31 sierpnia br. założą IKE BPH TFI oraz udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe. Pierwsze 1000 osób, które spełni warunki konkursu, otrzyma nagrodę I stopnia (kartę podarunkową o wartości 100 zł do salonów Empik lub drogerii Rossmann, lub wpłatę 100 zł przez BPH TFI na IKE Oszczędzającego). Dodatkowo, do wygrania jest 50 nagród II stopnia (ekspresy do kawy typu Tassimo, czytniki e-booków, aparaty fotograficzne Nikon). Ponadto, osoba, która udzieli najlepszej odpowiedzi na pytanie otwarte, otrzyma nagrodę główną – do wyboru tablet iPad lub voucher do biura podróży o wartości 2500 zł.

By wziąć udział w konkursie należy założyć IKE BPH TFI wypełniając formularz on-line zapośrednictwem strony www.prywatnaemerytura.pl lub formularz konkursowy/wniosek o założenie IKE w formie papierowej dołączony do 11. wydania magazynu „Funduj. ABC Inwestowania”. Ponadto, po zawarciu umowy do 30 listopada br. należy zasilić swój rachunek IKE kwotą min. 1 000 zł.

Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzców nastąpi 15 grudnia 2013 r., a wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.bphtfi.pl/funduj oraz www.prywatnaemerytura.pl/konkurs.

„Obecnie obserwujemy istotne zmiany na rynku finansowym: oprocentowanie popularnych lokat bankowych ulega obniżeniu, trwa dyskusja nad systemem emerytalnym, coraz więcej mówi się o konieczności samodzielnego oszczędzania, szczególnie w kontekście zabezpieczenia stabilności finansowej na emeryturze. Organizując akcje konkursowe, chcemy zwrócić uwagę naszych klientów na rozwiązania wspierające gromadzenie środków z myślą o przyszłości, takie jak IKE. W przypadku tego produktu oferowanego przez BPH TFI, klienci mogą samodzielnie inwestować środki w ramach szerokiego wachlarza funduszy lub skorzystać z modelowych programów inwestowania opracowanych przez naszych ekspertów. Wszystkie te działania mogą z kolei wykonać przez Serwis Transakcyjno-Informacyjny (STI) bezpłatnie, nawet 4 razy w roku. Warto również pamiętać, że Oszczędzający ma stały dostęp do gromadzonych środków. Ponadto, podlegają one dziedziczeniu lub mogą być przekazane osobom uprawnionym, wskazanym w umowie” – tłumaczy Wojciech Bablok, Dyrektor Marketingu i PR BPH TFI.
W ramach działań towarzyszących konkursowi „Oszczędzaj na IKE i wygrywaj nagrody” przygotowano materiały informacyjne w magazynie „Funduj. ABC Inwestowania” oraz reklamy na poddrukach. Uzupełnieniem kampanii są działania w Internecie (m.in. mailingi i banery na stronie www.bphtfi.pl oraz www.prywatnaemerytura.pl).

Źródło: BPH TFI